Jasper van Rens nieuwe voorzitter JCH

IMG_3512 2Met ingang van 24 oktober is Jasper van Rens (25) uit Hegelsom de nieuwe voorzitter van stichting Jeugdcarnaval Hegelsom. Hij volgt hiermee Alex Janssen op die na 8 jaar voorzitterschap het stokje overdraagt. Janssen blijft nog wel aan bij de stichting als vice-voorzitter.

Jasper is al heel wat jaren actief binnen de jeugdcarnaval in Hegelsom. Eerst als lid van de Raad van Elf, later als begeleiding van de Uittrekkende Groep. “Alex heeft in 8 jaar tijd de jeugdcarnaval in ons dorp weer op de kaart gezet”, aldus de kersverse voorzitter. “De jeugd blijft speciaal voor onze activiteiten in ons dorp en dat is belangrijk!”

Tijdens de algemene ledenvergadering afgelopen maandag werd Van Rens officieel aangesteld als voorzitter. Hij bedankte Alex voor zijn jarenlange inzet en ziet uit naar een fantastische carnaval de komende jaren in Hegelsom!